Ahojte, volám sa Lucia!

Fotografia bola mojou vášňou už dlho predtým, ako sa stala aj mojou profesiou. Umenie bolo súčasťou môjho života od malička. Štúdium som absolvovala na anglickom Photographic Institute a tiež som si doplnila vzdelanie na Kensington & Chelsea College a London Met University. Moje fotografie boli viac krát ocenené na medzinárodných súťažiach.

Milujem svetlo vo všetkých jeho formách a farbách. Fotografiami rada vyjadrujem atmosféru a emócie. Milujem detaily a objavovanie krásy v bežných veciach. Pri fotení mojich klientov mi ide v provom rade o vystihnutí ich prirodzenosti. Mám rada spontánne prirodzené fotografie, ktoré žijú. Nikdy odomňa nedostanete strnulé zábery bez citu.

Komerčnú prácu fotím prevažne digitálne, ale veľmi rada používam nezameniteľný klasický film, a to vo väčšine svojich osobných projektov.

Žijem v Bratislave, no rada pricestujem kamkoľvek podľa dohody. Ohľadom cien a dostupnosti ma, prosím, kontaktujte. Fotiť môžeme u Vás doma, v ateliéri aj exteriéri, podľa Vašich predstáv a potrieb. Som vždy otvorená novým zaujímavým spoluprácam a projektom.

NAPÍŠTE MI

    svadobny fotograf